Stručna praksa u Uredu DNŽ u Bruxellesu

29.04.2019, 12:42:37

Sveučilište u Dubrovniku i Centar za poduzetništvo dogovorili su međusobnu suradnju u vezi s obavljanjem stručne prakse u uredu Dubrovačko-neretvanske županije u Bruxellesu. Student/ica Sveučilišta u Dubrovniku svoju će stručnu praksu u uredu Dubrovačko-neretvanske županije u Bruxellesu obavljati tijekom  listopada 2019.

Ured DNŽ u Bruxellesu omogućit će studentu na praksi besplatni smještaj u stanu u Bruxellesu,  SZ Sveučilišta u Dubrovniku osigurava avionsku kartu. Ostale troškove poput hrane, javnog prijevoza koje će student imati prilikom obavljanja stručne prakse snosit će sam student na praksi.

Student/ica za obavljanje stručne prakse odabrat će uzimajući u obzir težinski prosjek ocjena.

Zainteresirane studente molimo da pošalju životopis i motivacijsko pismo na e-mail: karijere@unidu.hr do 15. svibnja 2019.