Studenti Odjela za ekonomiju i studenti u programu ERASMUS + na nastavi u Villi Sheherezade

17.04.2019, 10:18:45

Studenti preddiplomskog stručnog studija „Hotelijerstvo, gastronomija i restoraterstvo“ te studenti u programu Erasmus+ sudjelovali su na terenskoj nastavi na lokaciji Ville Sheherezade. Terenska nastava se je odvijala u okviru kolegija „Prodaja u hotelijerstvu“ i „Quality menagement“.
Studentima je o specifičnostima poslovanja, prodaji i tržišnom pozicioniranju Villa Sheherezade govorila generalna menadžerica Matea Brnin.
Na ovaj način se studentima sveučilišnih i stručnih studija Odjela za ekonomiju i poslovnu ekonomiju Sveučilišta u Dubrovniku omogućuje upoznavanje sa praktičnom primjenom znanja i vještina potrebih menadžmentu u ekskluzivnim objektima turističke ponude.