Najava: UNIDU sportski dan

18.04.2019, 14:33:38

UNIDU Alumni klub, zajedno sa Studentskim zborom i Udrugom ESN Dubrovnik, organizira UNIDU sportski dan koji će se održati u subotu, 18. svibnja 2019., na tri lokacije: Orsan (Jedriličarski klub), Sportska dvorana u Gospinom polju i Tenis centar Dubrovnik u Gospinom polju.

Događaj je osmišljen kao zajedničko druženje i natjecanje studenata, nastavnika i zaposlenika.

Program UNIDU sportskog dana sporta je sljedeći:

9 – 12 sati: Jedrenje, Orsan

15 – 18 sati: nogomet, basket, odbojka, graničar, potezanje konopa, ples Salsa, Sportska dvorana Gospino polje, tenis, Tenis centar Dubrovnik

Od 22 sata – after party, CC Revelin

UPUTE:

Ekipe koje se prijavljuju na ekipne sportove (svi osim tenisa i salse) mogu se prijaviti na više ekipnih sportova ili aktivnosti.

Na individualne aktivnosti (tenis i salsa) mogu se prijaviti oni koji NE SUDJELUJU u ekipnim sportovima.

Moguća je i prijava individualaca koji žele sudjelovati u ekipnim sportovima, jer će se od tih individualnih prijava sastaviti ekipa(e).

Prijave se obavljaju putem obrasca koji se nalazi OVDJE , a pogledajte i tablicu s detaljima o UNIDU sportskom danu OVDJEMolimo Vas da prije prijavljivanja pročitate detalje na obrascu.

P.S. Piće i snack osigurani su za sve sudionike i gledatelje, atmosfera će biti vesela uz DJ-a, a najbolje ćemo ekipe nagraditi.