Javna tribina Druga prilika

26.04.2019, 10:25:09

Sveučilište u Dubrovniku i udruga SVE za NJU uz podršku Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo organiziraju tribinu u okviru javnozdravstvene kampanje „Druga prilika“ na temu zaštite od infekcije HPV-om i prevencije svih vrsta raka koje uzrokuje dugotrajna infekcija onkogenim tipovima HPV-a. Povod za javnozdravstvenu akciju je mogućnost cijepljenja srednjoškolki i srednjoškolaca do kraja lipnja 2019.

Javna tribina „Druga prilika“ održat će se u ponedjeljak, 29. travnja 2019., u 17 sati, u amfiteatru Kampusa.

Program Tribine može se pogledati ovdje.

Pozivamo srednjoškolce, roditelje, nastavnike i profesore, liječnike i druge stručnjake, sve zainteresirane građane, predstavnike udruga i medija da se informiraju, pitaju i daju svoj doprinos očuvanju zdravlja mladih.