Nastupno predavanje dr. sc. Srđana Vujičića

03.05.2019, 09:54:15

U skladu s Odlukom o obliku i načinu provedbe nastupnog predavanja za izbor u znanstveno– nastavna zvanja, umjetničko-nastavna zvanja i nastavna zvanja, člankom 95. Zakona o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju, obavještavaju se svi nastavnici i studenti, da će u sklopu redovite nastave pred studentima, nastavnicima i Povjerenstvom za ocjenu nastupnog predavanja, nastupno predavanje održati dr. sc. Srđan Vujičić. Tema nastupnog predavanja je „Način postupanja i organizacijski ustroj u izvanrednim situacijama na brodu za kružna putovanja (djelovanje i tijek informacija)“ a održat će se u zgradi Sveučilišta u Dubrovniku na adresi Ćira Carića 4, u učionici B14, u utorak, 14. svibnja 2019.,  u 9 sati.