Nastupno predavanje Maria Bilića

02.10.2019, 13:30:42

Nastupno predavanje Maria Bilića

U skladu s Odlukom o obliku i načinu provedbe nastupnog predavanja za izbor u znanstveno–nastavna zvanja, umjetničko-nastavna zvanja i nastavna zvanja, člankom 95. Zakona o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju, te Odlukom donesenom na sjednici Senata održanoj 27. veljače 2019., obavještavaju se svi nastavnici i studenti, da će tijekom redovite nastave pred studentima i nastavnicima Stručnog studija Financijski menadžment, Odjela za ekonomiju i poslovnu ekonomiju Sveučilišta u Dubrovniku, kao i pred Povjerenstvom za ocjenu nastupnog predavanja, nastupno predavanje održati Mario Bilić.

Tema nastupnog predavanja je

Dobrovoljno izvještavanje kotirajućih društava u Republici Hrvatskoj

Predavanje će se održati u subotu, 12. listopada 2019., s početkom u 10:30 sati u dvorani Doma športova na adresi Tina Ujevića 1 u Pločama.