Nastupno predavanje Jelene Kiš

04.10.2019, 12:36:13

U skladu s Odlukom o obliku i načinu provedbe nastupnog predavanja za izbor u znanstveno–nastavna zvanja, umjetničko-nastavna zvanja i nastavna zvanja, člankom 95. Zakona o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju, te Odlukom Senata donesenom na 159. sjednici održanoj 3. srpnja 2019., obavještavaju se svi nastavnici i studenti, da će tijekom redovite nastave pred studentima i nastavnicima Odjela za ekonomiju i poslovnu ekonomiju Sveučilišta u Dubrovniku, i Povjerenstvom za ocjenu nastupnog predavanja, nastupno predavanje održati Jelena Kiš.

Tema nastupnog predavanja je „Menadžment - znanost i praksa“, a održat će se u utorak, 15. listopada 2019., u 10 i 30 sati, u dvorani E-2 Odjela za ekonomiju i poslovnu ekonomiju.