NAJAVA: Gostujuće predavanje

07.10.2019, 13:55:59

Ivana Mikolić, voditeljica projekata za dva laboratorija na UNIZG - FER-u, i to LARICS (Laboratorija za robotiku i inteligentne upravljačke sustave ) i LABUST (Laboratorija za podvodne sustave i tehnologije) i Nadir Kapetanović, student na doktorskom studiju  u području pomorske robotike na UNIZG-FER i tajnik studentskog ogranka, održat će prezentaciju IEEE Oceanic Engineering Society (OES) Studentskog ogranka Sveučilišta u Zagrebu (UNIZG SBC), u četvrtak, 10. listopada 2019., u 10 sati, u zgradi Ćira Carića 4, u dvorani B19.

Na ovoj će se prezentaciji moći čuti o najmlađem, ali vrlo aktivnom studentskom ogranku u hrvatskoj sekciji IEEE-a, umrežavanju i mogućnostima putovanja koje članstvo u ovom SBC-u donosi, i o mogućnostima profesionalnog i osobnog usavršavanja, o razmjeni znanja i iskustava s kolegama, sudjelovanju u radionicama, natjecanjima i konferencijama poput Breaking the Surface, OCEANS i mnogim drugim, susretanju budućih mentora, kolega i predstavnika industrije, kao i o aktivnostima kompatibilnim sa sveučilišnim kolegijima i ispitima.