Obavijest - obilježavanje Blagdana svetoga Nikole i Dana pomoraca

05.12.2019, 09:35:35

Pomorski odjel i ove godine sudjeluje u obilježavanju Blagdana svetoga Nikole i Dana pomoraca u petak, 6. prosinca 2019., iskazivanjem počasti svim pomorcima, učenicima i studentima poginulima u Domovinskom ratu, te našim prerano preminulim kolegama. U 14:00 sati sudjelovat će u spuštanju vijenca u more ispred Gradske luke sa školskoga broda „Naše more“. Isplovljavanje broda je u 14:00; bude li loše vrijeme vijenci će se spustiti u more na Porporeli. U 18:00 sati u Svetištu Gospe od Milosrđa održat će se sveta misa zadušnica za sve pomorce, učenike i studente pomorskih učilišta u Dubrovniku poginule u Domovinskom ratu i za naše preminule kolege.

Pozivamo vas da na ovaj način odamo počast našoj mladeži koja je svoje živote prinijela kao žrtvu za spas našega Grada i domovine nam Hrvatske, i da se pomolimo za duše naših kolega koji su nas prerano napustili.

Nama na pamćenje, a njima mir i spokoj, te vječno hvala.