Druga mjesta za košarkaše i odbojkašice Sveučilišta u Dubrovniku

21.12.2011, 14:39:14
Druga mjesta za košarkaše i odbojkašice Sveučilišta u Dubrovniku

Košarkaši i odbojkašice Sveučilišta u Dubrovniku osvojili su druga mjesta na Memorijalu 'Vedran Jelavić', 15. studentskom turniru košarkaša i odbojkašica, koji se od 16. do 18. prosinca održao u Dubrovniku.

Košarkaši Sveučilišta u Dubrovniku u finalu su poraženi od Veleučilišta VERN iz Zagreba sa 61:49, dok su odbojkašice Sveučilišta u Dubrovniku u finalu izgubile od Univerziteta Sarajevo 2:0.

Organizatori turnira  bili su Dubrovačko akademsko sportsko društvo Sveučilište, a suorganizatori Studentski zbor Sveučilišta u Dubrovniku, Studentski centar DubrovnikiSveučilište u Dubrovniku.

POREDAK:

Odbojkašice: 1. Univerzitet Sarajevo, 2. Sveučilište u Dubrovniku, 3. Veleučilište Opatija, 4. Veleučilište u Karlovcu, 5. Sveučilište u Zagrebu, 6. Veleučilište u Rijeci.

Košarkaši: 1. Veleučilište VERN Zagreb, 2. Sveučilište u Dubrovniku, 3. Univerzitet u Mariboru, 4. Fakultet za turizam i hotelski menadžment Opatija, 5. Veleučilište u Karlovcu, 6. Sveučilište u Zagrebu, 7. Veleučilište u Rijeci.

Vedran Jerinić