Najava LJETNE ŠKOLE INTELEKTUALNOG VLASNIŠTVA

09.03.2012, 10:35:35

U Dubrovniku će se od 28. svibnja do 08. lipnja 2012. godine po peti put održati Ljetna škola za intelektualno vlasništvo u organizaciji Akademije Svjetske organizacije za intelektualno vlasništvo sa sjedištem u Ženevi, Švicarska, u suradnji s Državnim zavodom za intelektualno vlasništvo i Sveučilištem u Dubrovniku.

Ljetna škola u trajanju od dva tjedna nudi neprocjenjiv obrazovni program koji obuhvaća cijelo područje intelektualnog vlasništva (IV).

Cilj Ljetne škole jest pružiti mogućnost studentima viših godina studija i mladim stručnjacima da steknu više znanja o IV-u i da shvate njegovu vrijednost kao pokretača gospodarskog, socijalnog, kulturnog i tehnološkog razvitka, te da saznaju više o ulozi WIPO-a u globalnom upravljanju IV-om.

Više informacija o održavanju ljetne škole i uvjetima registracije možete vidjeti ovdje