english English

Grooup of Eight stipendije za istraživače

29.08.2013, 11:17:39

Grupa od osam australskih sveucilista, “Group of Eight (Go8)”, nude stipendije (fellowships) mladim karijernim istrazivacima iz Europe za rad u jednoj od Go8 sveucilista do sest mjeseci.

Pojedinacna stipendija iznosi do 20.000 australskih dolara.

Stipendije se nude istrazivacima iz Latvije, Estonije, Lituanije, Poljske, Madjarske, Ceske Republike, Slovacke, Rumunjske, Bugarske, Rusije i Hrvatske.
Ovaj stipendijski program prepoznaje vaznost medjunarodnih kontakata za mlade karijerne istrazivace. Stoga je predvidjeno kako ce stipendisti (fellows) i nakon povratka u svoje domicilne institucije, nastaviti suradjivati sa svojim australskim partnerima.

Prijave za projekte u 2014. godini se primaju od 5. kolovoza 2013. do 11. listopada 2013. Rezultati natjecaja ce biti objavljeni pocetkom prosinca 2013. kako bi se stipendistima omogucio pocetak rada vec u veljaci 2014.

Informacije o prijavi mogu se pronaci na slijedecoj stranici: http://www.immi.gov.au/skilled/specialist-entry/419/

Informacije o Go8 European Fellowship alumni 2007-2012 nalaze se na slijedecoj stranici: http://www.go8.edu.au/__documents/university-staff/programs_fellowship/euro-fell/go8europeanfellowshipsalumni-4.pdf

Za daljnje informacije molimo kontaktirajte:
Direktora odjela za medjunarodne odnose Go8, Martina Graberta na tel: +61 2 6239 5488, martin.grabert@go8.edu.au


Za direktan kontakt sa sveucilistima Go8 grupe, obratite se navedenim osobama:

The Australian National University
Mr Cameron Glenn
Research Development Co-ordinator
Ph: 02 6125 9571
Email: cameron.glenn@anu.edu.au

The University of Melbourne
Ms Melinda Heron
Senior Research Grants Officer - International
Melbourne Research Office
Ph: 03 8344 2052
Email: mheron@unimelb.edu.au

The University of Adelaide
Dr Don McMaster
Research Grants Officer (International)
Ph: 08 8303 3347
Email: don.mcmaster@adelaide.edu.au

Monash University
Mr Dennis Batson
Grants Officer, Strategic Grants
Ph: 03 9905 1193
Email: dennis.batson@monash.edu

The University of Queensland
Ms Vicky Sheehy
Administration Officer (Grants)
Ph: 07 3346 6217
Email: v.sheehy@research.uq.edu.au

The University of Sydney
Ms Sophie Carruthers
Research Administrator
Ph: 02 8627 8168
Email: sophie.carruthers@sydney.edu.au

The University of New South Wales
Dr William Lao
Project Officer
Office of the Pro Vice-Chancellor Research
Ph: 02 9385 9735
Email: w.lao@unsw.edu.au

The University of Western Australia
Ms Karen Dalby
Research Grants Officer
Ph: 08 6488 1627
Email: karen.dalby@uwa.edu.au




Tražilica