Prvenstvo Sveučilišta u stolnom tenisu

12.12.2013, 09:55:43
Prvenstvo Sveučilišta u stolnom tenisu

Josip Glavaš obranio naslov

Finale ovogodišnjeg prvenstva Sveučilišta u stolnom tenisu reprizirala je prošlogodišnju borbu za pehar najboljeg i to između dva brata, Josipa i Mateja Glavaša, studenata 1. god. Ekonomije.

Kompletan turnir prikazao je puno neizvjesnih dvoboja što dokazuje porast kvalitete kod prijavljenih igrača za razliku od prošlogodišnjeg izdanja.

Prema sustavu kupa s repasažom, najbolje su se snašli prošlogodišnji pobjednik Josip Glavaš, Matej Glavaš i trećepalsirani Mihael Matković (EKTP 1.god.). Iako je Mihael u ranijem dijelu natjecanja pobijedio Mateja te stekao lakši put ka finalu, razigravanjem ih sustav natjecanja ponovno sastao u borbi za finale u kojem je Matej bio s(p)retniji. Iako je u finalu Josip Glavaš pobijedio rezultatom 2:0 u setovima, meč je bio vrlo neizvjestan (11:9, 11:8). U svakom slučaju zaslužena pobjeda Josipa koji je kompletirao turnir bez izgubljenog meča.

Čestitamo!

Kompletan tijek natjecanja je vidljiv na prikazu u prilogu.