Prvenstvo Sveučilišta u malom nogometu

12.12.2013, 10:36:52
Prvenstvo Sveučilišta u malom nogometu

Nautičari potvrdili kvalitetu

U ovogodišnjem finalu 10. Prvenstva Sveučilišta u malom nogometu odigranom u srijedu 11.12. na terenu Pomorske škole, sastali su se branitelji naslova - studenti 3.god Nautike i studenti 1. god. Brodostrojarstva. Finale je opravdalo očekivanja borbene utakmice u kojoj su Nautičari naizgled glatko pobijedili 8:4.

Ove momčadi sastali su se i u ranijem dijelu natjecanja pri čemu su brucoši premoćno svladali starije kolege rezultatom 3:0 i u kasnijem finalu preuzeli ulogu favorita. Međutim, nakon neizvjesnog 1. poluvremena u kojem se moglo vidjeti puno prigodnih prilika, pri rezultatu 3:2, nautičari postižu dodatna dva pogotka i bježe na ”ugodnih” 5:2 što je natjeralo Brodostrojare na rizičniju igru koja je kulminirala krajnjim rezultatom 8:4 i zasluženom pobjedom Nautike 3.

Čestitamo Nautici 3. god.!

Sastav Nautike III.g.: Tonči Plenković, Pero Lučić, Mario Martinović, Maro Laptalo (kap.), Ivan Kristić, .

Sastav Brodostrojara I.g.: Marin Andačić (kap.), Nikša Monić, Dominik Musladin, Antonio Stjepović, Vido Kuzman.

Kompletan sustav natjecanja vidljiv u prilogu!