Poziv na sudjelovanje na konferenciji ExchangeAbility: Promocija Erasmus programa za studente s pose

16.12.2013, 10:28:17

Konferencija ExchangeAbility: Promocija Erasmus programa za studente s posebnim potrebama, u organizaciji studentske udruge Erasmus student network (ESN), održat će se u utorak, 17. prosinca 2013., s  početkom u 14 sati. Cilj je konferenciji promocija Erasmus programa među studentima s posebnim potrebama te informiranje o dodatnoj financijskoj potpori za osobe s posebnim potrebama (”special needs grant”) koja je dostupna studentima koji odlaze na Erasmus mobilnost.

Na konferenciji će uz predstavnike Sveučilišta u Zagrebu, Agencije za mobilnost i programe Europske unijete Erasmus Student Networka Hrvatska, svoju prezentaciju o Erasmus iskustvu održati i proslavljeni hrvatski paraolimpijac Mihovil Španja, student Sveučilišta u Dubrovniku.

Konferencija se održava uz potporu Agencije za mobilnost i programe Europske unije.

Pristup konferenciji bit će moguć online (live streaming) ili dolaskom u videokonferencijske učionice (popis lokacija).  Za praćenje konferencije izvan navedenih dvorana, putem live streaminga, potrebno je popuniti registracijski obrazac: