Poziv za iskazivanje interesa za obavljanje stručne prakse u Raiffeisen banci

06.06.2014, 13:39:49

Pozivaju se studenti preddiplomskih i diplomskih studija Odjela za ekonomiju i poslovnu ekonomiju Sveučilišta u Dubrovniku da se prijave za obavljanje stručne prakse u Raiffeisen banci, poslovnica u Dubrovniku, koja će se odvijati od 16. lipnja do 11. srpnja 2014.

Prijava treba sadržavati životopis i motivacijsko pismo. Rok za prijavu je 10. lipnja.

Studenti zainteresirani za obavljanje prakse i/ili za više informacija o ovoj praksi mogu se javiti u Službu za profesionalnu orijentaciju i savjetovanje studenata na mail: daria.vucijevic@unidu.hr, na tel: 446 042 ili osobno u ured u Sveučilišnom kampusu.

Odluku i izbor studenta za stručnu praksu donosi poslodavac. Poslodavac će u skladu sa svojom organizacijom rada i poslovanja utvrditi obveze odabranog studenta za obavljanje prakse