Poziv za iskazivanje interesa za obavljanje studentske prakse u Zagrebačkoj burzi u Zagrebu

28.01.2015, 15:08:01

Pozivaju se studenti preddiplomskih i diplomskih studija Odjela za ekonomiju i poslovnu ekonomiju Sveučilišta u Dubrovniku da se prijave za obavljanje studentske prakse u Zagrebačkoj burzi u Zagrebu. Program studentske prakse obuhvaća: upoznavanje s osnovama rada pojedinih organizacijskih jedinica Burze, pomoć u administrativnim poslovima, te mogućnost sudjelovanja na pojedinoj kraćoj edukaciji burzovne Akademije. Trajanje prakse bit će tjedan do dva, a početak obavljanja studentske prakse utvrdit će se pojedinačno sa studentima.

Prijave se zaprimaju do 6. veljače 2015. a trebaju sadržavati životopis i motivacijsko pismo. Studenti se prijavljuju u Službu za profesionalnu orijentaciju i savjetovanje studenata na e-mail: daria.vucijevic@unidu.hr, na broj tel: 446 042 ili osobno u ured u zgradi Kampusa (Branitelja Dubrovnika 41).