Info dani o Erasmus+ programu

09.03.2015, 15:03:32

Povodom novih natječaja za mobilnost studenata u svrhu studijskog boravka i stručne prakse, Služba za međunarodnu suradnju Sveučilišta u Dubrovniku organizira INFO dane o ERAMUS+ programu od 11. do 13. ožujka 2015. u sljedećim terminima:

- 11. ožujka, u 11 sati, u zgradi Sveučilišnog kampusa - sala za sastanke na 1. katu

- 12. ožujka, u 11 sati, na Odjelu za ekonomiju i poslovnu ekonomiju (Lapadska obala 7) - učionica B4 na 1. katu

- 13. ožujka, u 11 sati, u zgradi na adresi Ćira Carića 4 - učionica B15

Mole se svi studenti zainteresirani za odlazak na studijski boravak ili na stručnu praksu kroz Erasmus+ program da se odazovu u što većem broju.

Napomena: ukoliko zbog predavanja ili drugih obveza studenti nisu u mogućnosti prisustvovati predavanju u "svojoj" zgradi mogu doći na prezentaciju u druga dva termina.