Predstavljanje programa CEEPUS i Bilateralnih stipendija

20.04.2015, 12:03:19

Predstavljanje programa CEEPUS i Bilateralnih stipendija, održat će se u utorak 28. travnja 2015. godine s početkom u 15:00 sati na Sveučilištu u Dubrovniku (zgrada Sveučilišnog kampusa, Branitelja Dubrovnika 41, učionica br. 60). Predstavljanje organizira Agencije za mobilnost i programe EU  uz podršku Sveučilišta u Dubrovniku.

Cilj ovog događanja jest potaknuti studente i nastavnike Sveučilišta u Dubrovniku na mobilnosti putem CEEPUS programa, ali i Bilateralnih sporazuma.

Na prezentaciji se očekuje prisutnost minimalno 30 osoba pa se ljubazno mole svi zainteresirani da se registriraju za sudjelovanje na ovom događanju slanjem email-a na: nikolina.potrebica@unidu.hr ili pozivom na telefon: 446 041, najkasnije do petka 24. travnja 2015.