Odluka o raspisivanju izbora za Studentski zbor Sveučilišta u Dubrovniku i imenovanju Povjerenstva

30.04.2015, 09:10:52

Raspisuju se izbori za studentske predstavnike u Studentskom zboru Sveučilišta u Dubrovniku. Na svakom sveučilišnom odjelu bira se po dva predstavnika preddiplomskih studija i po jedan predstavnik diplomskih studija.

Izbori će se održati 27. svibnja 2015. godine u vremenu od 8,00 do 20,00 sati i to za:

• Pomorski odjel, Odjel za elektrotehniku i računarstvo i Odjel za akvakulturu - u zgradi Sveučilišta na adresi Ćira Carića 4,
  • Odjel za ekonomiju i poslovnu ekonomiju - u zgradi Sveučilišta na adresi Lapadska obala 7,
  • Odjel za umjetnost i restauraciju - u zgradi Sveučilišta na adresi Branitelja Dubrovnika 41.

Imenuje se Izborno povjerenstvo u sastavu:

1. doc. dr. sc. Mate Jurjević, predsjednik (doc.dr. sc. Nikša Koboević, zamjenik predsjednika),
  2. dr. sc. Marijana Musladin, član (doc. dr. sc. Katija Bakija, zamjenica člana),
  3. Božo Matuško, student, član ((Betina Bošnjak, studentica, zamjenica člana),
  4. Nikša Sentić, student, član (Arijan Milić, student, zamjenik člana),
  5. Toni Sekulo, student, član (Perica Grbić, studentica, zamjenica člana)

Izborno povjerenstvo utvrdit će popise birača, brinuti o pripremi i provedbi izbora, odrediti biračka mjesta, imenovati biračke odbore i nadzirati njihov rad, utvrditi je li kandidacijska lista sastavljena u skladu s odredbama Zakona o studentskom zboru i drugim studentskim organizacijama i Pravilnika o provedbi izbora za Studentski zbor Sveučilišta u Dubrovniku, te utvrditi i objaviti rezultate izbora. Izborno povjerenstvo će nakon utvrđivanja rezultata izbora podnijeti izvješće Senatu.

U prilogu vijesti možete preuzeti Odluku o raspisivanju izbora za Studentski zbor Sveucilista u Dubrovniku i imenovanju Izbornog povjerenstva (Broj 768/15. od 27. travnja 2015.) i hodogram aktivnosti za provedbu studentskih izbora 2015.