Dan karijera uspješno završen

12.05.2015, 12:20:29

Dan karijera upriličio se u utorak, 28. travnja 2015. u Sveučilišnom kampusu od 10 do 16 sati.

Cilj je Danu karijera bio omogućiti izravnu komunikaciju gospodarstvenika i studenata; studente upoznati sa stanjem i prilikama na tržištu rada i  pomoći im u uspješnoj integraciji na tržištu rada. Tijekom dana, studenti su imali priliku upoznati se s predstavnicima tvrtki, održati intervjue za posao, raspitati se o mogućnostima stručne prakse, ali i stalnog zaposlenja. Tvrtke/institucije sudionicima su predstavili svoju tvrtku, upoznali ih s trendovima u industriji u kojoj posluju i intervjuirali studente kao  potencijalne kandidate za zaposlenje. Više od 40 poslodavaca iz Dubrovačko-neretvanske županije i šire predstavili su svoju tvrtku/instituciju kako bi privukli najbolje studente Sveučilišta u Dubrovniku.