Kvalifikacije za nacionalnu studentsku ligu u futsalu

28.12.2015, 11:34:57
Kvalifikacije za nacionalnu studentsku ligu u futsalu

Selekcija futsala nes(p)retno bez plasmana

Selekcija futsala Sveučilišta u Dubrovniku sudjelovala je u kvalifikacijskom turniru južne regije za plasman u nacionalnu studentsku ligu. Turnir se održao u Zadru od 30.11.-01.12. i okupio predstavnike četiri visokoškolske ustanove. Naši nogometaši su prvog dana natjecanja izgubili od domaćina - Sveučilišta u Zadru, rezultatom 1:3.

Drugog dana naši studenti bili su bolji od predstavnika Veleučilišta u Gospiću u susretu u kojem su došli do prvih bodova rezultatskim preokretom, pobjedivši 5:3.

Uoči posljednjeg susreta s Veleučilištem u Šibeniku, našim momcima bilo je dovoljan neriješeni rezultat za prolazak dalje, međutim, porazom od 2:9 zatvorio se krug momčadi s istim brojem bodova te se Sveučilište u Dubrovniku nije se uspjelo kvalificirati zbog lošije gol-razlike.