Nastupno predavanje dr. sc. Ivane Prusine

21.01.2016, 08:30:44

U skladu s Odlukom o obliku i načinu provedbe nastupnog predavanja za izbor u znanstveno–nastavna zvanja, umjetničko-nastavna zvanja i nastavna zvanja („Narodne novine“ br. 129/05.) i Odlukom Senata donesenom na 126. sjednici održanoj 19. siječnja 2016., obavještavaju se svi nastavnici i studenti, da će u sklopu redovite nastave pred studentima, nastavnicima i Povjerenstvom za ocjenu nastupnog predavanja, nastupno predavanje održati dr. sc. Ivana Prusina.

Tema nastupnog predavanja je  „Klimatske promjene u Sredozemnom moru: od bioloških do socio-ekonomskih učinaka“, a održati će se online predavanje na daljinu u sveučilišnoj zgradi na adresi Ćira Carića 4, u dvorani D01 u petak, 29. siječnja 2016. s početkom u 12 sati.