Kako se predstaviti poslodavcu u 2 minute?

22.01.2016, 15:32:56

Služba za profesionalnu orijentaciju i savjetovanje studenata Sveučilišta u Dubrovniku u suradnji s Centrom za informiranje i savjetovanje o karijeri (CISOK)organizira radionicu za studente pod nazivom Kako se predstaviti poslodavcu u 2 minute.

Radionica će se održati  u cetvrtak, 28. siječnja 2016, u 13 sati u Sveucilisnom kampusu.

Radionica će se održati povodom Dana Karijera Sveučilišta u Dubrovniku na kojem će poslodavci tražiti da se u par minuta kratko predstavite, zbog čega je ova radionica jako korisna za sve koji su u potrazi za poslom. Na radionici ćete naučiti kako u kratkom vremenu predstaviti svoje vještine, postignuća i radno iskustvo potencijalnom poslodavcu,odnosno zainteresirati ga da čuje nešto više o Vama. Zato se svakako prijavite i sudjelujte.!