Terenska nastava studenata Odjela za ekonomiju i poslovnu ekonomiju u Sheraton Dubrovnik Riviera hot

25.03.2016, 10:56:57
Studenti treće godine Odjela za ekonomiju i poslovnu ekonomiju, smjer Turizam, u sklopu kolegija Menadžment ugostiteljskih poduzeća nositeljice prof. dr. sc. Vesne Vrtiprah, u srijedu, 23. ožujka 2016., posjetili su Sheraton Dubrovnik Riviera hotel. Direktor Hotela Damir Lukić održao je zanimljivo predavanje o specifičnostima njihovog poslovanja. Lukić je govorio i o odabiru zaposlenika i mogućnostima napredovanja, te je naglasio kako je u hotelijerstvu važno ići korak po korak, to jest od nižih pozicija prema višima.  Ana Barović, voditeljica recepcije, studentima je govorila o edukacijama koje organiziraju za zaposlenike. Posjet je započeo obilaskom hotela.