Poziv za iskazivanje interesa za obavljanje stručne prakse u Hoteli Dubrovačka rivijera d.d.

31.03.2016, 10:23:53

Pozivaju se studenti preddiplomskih i diplomskih studija Odjela za ekonomiju i poslovnu ekonomiju i Odjela za komunikologiju Sveučilišta u Dubrovniku na obavljanje stručne prakse u HOTELI DUBROVAČKA RIVIJERA d.d.

Stručna praksa nudi se za dvoje studenata. Jedan student bi bio raspoređen na praksu u zajedničke službe tvrtke - financije, računovodstvo i kontroling, prodaja, nabava i odjel ljudskih resursa.

Drugi student bi bio raspoređen na praksu u operativu hotela Sheraton Dubrovnik Riviera - odjel recepcije, odjel domaćinstva, odjel hrane i pića te wellness.

Studenti zainteresirani za obavljanje prakse i/ili za više informacija o ovoj praksi mogu se javiti u Službu za profesionalnu orijentaciju i savjetovanje studenata  na e-mail: daria.vucijevic@unidu.hr, na tel: 446 042 ili osobno u ured u Sveučilišnom kampusu (Branitelja Dubrovnika 41).

Prijave se zaprimaju do 11. travnja 2016. a trebaju sadržavati životopis i motivacijsko pismo.