Poziv za iskazivanje interesa za obavljanje studentske prakse u Uredu DNŽ u Bruxellesu

19.04.2016, 15:19:16

Sveučilište u Dubrovniku i Dubrovačko-neretvanska razvojna agencija DUNEA d.o.o. dogovorile su međusobnu suradnju u vezi s obavljanjem stručne prakse u uredu Dubrovačko-neretvanske županije u Bruxellesu. Student/ica Sveučilišta u Dubrovniku svoju će stručnu praksu u uredu Dubrovačko-neretvanske županije u Bruxellesu obavljati od 2. do 16. listopada 2016.

Ured DNŽ u Bruxellesu omogućit će studentu na praksi besplatni smještaj u stanu u Bruxellesu. Ostale troškove (put, hrana, javni prijevoz...) koje će student imati prilikom obavljanja stručne prakse snosit će sam student na praksi.

Student/ica za obavljanje stručne prakse odabrat će uzimajući u obzir težinski prosjek ocjena.

Zainteresirane studente molimo da pošalju životopis i motivacijsko pismo voditeljici Službe za profesionalnu orijentaciju i savjetovanje studenata Dariji Vučijević na e-mail: daria.vucijevic@unidu.hr do 26. travnja 2016.