Besplatno sudjelovanje za četvero studenata Sveučilišta na Ljetnoj školi

20.06.2016, 09:52:09

Dubrovačka ljetna škola je međunarodni seminar koji organizira studentska udruga eSTUDENT i održat će se od 22. do 27. kolovoza 2016. u prostoru Sveučilišnog kampusa.

Sveobuhvatna tema Dubrovačke ljetne škole 2016. je ideja slobode. Na Ljetnoj školi govorit će se o ekonomskim slobodama, ljudskim resursima, temi design thinking itd. Predavanja će biti usmjerena na poduzetničke mogućnosti koje su na raspolaganju i održat će se radionice o tome kako prevladati ograničenja na koja se naiđe na početku svoje karijere.

Više o Dubrovačkoj ljetnoj školi može se pročitati ovdje.

Organizatori su omogućili besplatno sudjelovanje na Ljetnoj školi za četvero studenata Sveučilišta u Dubrovniku.

Zainteresirani studenti trebaju poslati životopis i motivacijsko pismo na engleskom jeziku, s naznakom prosjeka ocjena, Dariji Vučijević u Službu za profesionalnu orijentaciju i savjetovanje studenata na e-mail: daria.vucijevic@unidu.hr, najkasnije do 8. srpnja 2016.