Posjet studenata hotelu Hilton Imperial Dubrovnik

08.11.2016, 10:43:31

Studenti Odjela za ekonomiju i poslovnu ekonomiju te Odnosa s javnošću i studenti u programu Erasmus, a u okviru kolegija „Marketing Services“ i „ Marketing Channels“ su u pratnji nastavnice doc. dr. sc. Marije Dragičević , 26.10. 2016. posjetili hotel Hilton Imperial Dubrovnik.
Menadžerica za ljudske potencijale, gospođa Zorica Duic je za studente održala izuzetno zanimljivom predavanje o poslovanju Hilton grupacije te posebice hotela Hilton Imperial Dubrovnik, osvrčući se pri tome i na mogućnosti zapošljavanja i napredovanja, te vrijednosti koje u tom smislu njeguje Hilton grupacija i sam hotel Hilton Imperial Dubrovnik. Studenti su menadžerici za ljudske potencijale, gospođi Zorici Duic, postavili niz pitanja koja su ih zanimala, a vezano za poslovanje same grupacije i mogućnosti zapošljavanja u hotelu Hilton Imperial Dubrovnik.