OBAVIJEST REDOVITIM STUDENTIMA I. GODINA - SISTEMATSKI PREGLED

10.11.2016, 16:14:45

Svi redoviti studenti koji su I. godinu studija upisali u akademskoj 2016./2017. godini dužni su obaviti sistematski liječnički pregled.

Sistematski pregledi obavljaju se u ambulanti na adresi Od Mihajla 6, na Batali.

Raspored pregleda je sljedeći:

• Studenti studija PRIMIJENJENO/POSLOVNO RAČUNARSTVO na pregled su se dužni javiti u srijedu, 23. studenog, te u petak 25. studenog 2016. u grupama od 5 studenata prema objavljenom rasporedu.
  • Studenti studija ELEKTROTEHNIČKE I KOMUNIKACIJSKE TEHNOLOGIJE U POMORSTVU  na pregled su se dužni javiti u utorak, 06. prosinca 2016. u grupama od 5 studenata prema objavljenom rasporedu.

Pregled je obavezan i bez pečata u indeksu da je obavljen sistematski pregled neće se moći ovjeriti akademska godina.

Raspored sistematskih pregleda možete pogledati u repozitoriju.