ULJANIK stipendira studente brodostrojarstva

24.03.2017, 09:21:07

ULJANIK Stipendira!

Uljanik provodi program stipendiranja već dugi niz godina. Stipendijama podržavaju studente brodogradnje i brodostrojarstva u obrazovanju, ulažući tako u buduće zaposlenike. Uz financijsku, pružaju i podršku tijekom obrazovnog procesa te u suradnji s profesorima pridonose snažnijem povezivanju proizvodnog i obrazovnog sektora.

Stipendistima se omogućuje obavljanje industrijske prakse u poduzećima Grupe i podršku pri izradi diplomskih i završnih radova, birajući pritom aktualne teme koje pridonose rješavanju praktičnih problema u akademskom okruženju.

Studentske stipendije iznose 1600 kuna mjesečno tijekom cijele kalendarske godine, a po završetku stipendiranja, studenta čeka posao u jednom od društava ULJANIK Grupe.

Više informacija na poveznici ULJANIK Grupe.