Predavanje Internet of Everything - odgovor Hrvatskog telekoma na globalne tržišne i ICT trendove

27.03.2017, 10:15:36

Predavanje Renata Totića, mag. oec., menadžera za korporativne korisnike Hrvatskog telekoma i Alumnija Sveučilišta u Dubrovniku, s temom Internet of Everything - odgovor Hrvatskog telekoma na globalne tržišne i ICT trendove, održat će se u srijedu, 29. ožujka 2017., u 10 sati, na Odjelu za ekonomiju i poslovnu ekonomiju (Lapadska obala 7) u učionici E2.

Uz Renata Totića, inače voditelja projekta Smart City, gostovat će i Mirna Biondić, stručnjakinja za ljudske resurse i Employer Branding konzultantica u Deutsche Telekomu za Hrvatsku i Crnu Goru.

Inače, gostujuće predavanja početak je suradnje s Hrvatskim telekomom na obrazovnim, razvojnim i znanstveno-istraživačkim projektima, u što je uključena i stručna praksa za studente.

Predavanje je namijenjeno studentima Odjela za ekonomiju i poslovnu ekonomiju i Odjela za elektrotehniku i računarstvo, ali je otvoreno i za sve zainteresirane.