Predavanje Internet of Everything - odgovor Hrvatskog telekoma na globalne tržišne i ICT trendove

29.03.2017, 12:14:31

Predavanje Renata Totića, mag. oec., menadžera za korporativne korisnike Hrvatskog telekoma i Alumnija Sveučilišta u Dubrovniku, s temom Internet of Everything - odgovor Hrvatskog telekoma na globalne tržišne i ICT trendove, održalo se 29. ožujka 2017. na Odjelu za ekonomiju i poslovnu ekonomiju.

Uz Renata Totića, inače voditelja projekta Dubrovnik Smart City, gostovala je i Mirna Biondić, stručnjakinja za ljudske resurse i Employer Branding konzultantica u Deutsche Telekomu za Hrvatsku i Crnu Goru.

Inače, gostujuće predavanja početak je suradnje s Hrvatskim telekomom na obrazovnim, razvojnim i znanstveno-istraživačkim projektima, u što je uključena i stručna praksa za studente.