Poziv za iskazivanje interesa za obavljanje studentske prakse u Uredu DNŽ u Bruxellesu

03.04.2017, 16:41:18

Sveučilište u Dubrovniku i Regionalna razvojna agencija DUNEA dogovorile su međusobnu suradnju u vezi s obavljanjem stručne prakse u uredu Dubrovačko-neretvanske županije u Bruxellesu. Student/ica Sveučilišta u Dubrovniku svoju će stručnu praksu u uredu Dubrovačko-neretvanske županije u Bruxellesu obavljati tijekom listopada 2017.

Ured DNŽ u Bruxellesu omogućit će studentu na praksi besplatni smještaj u stanu u Bruxellesu. Ostale troškove (put, hrana, javni prijevoz...) koje će student imati prilikom obavljanja stručne prakse snosit će sam student na praksi.

Student/ica za obavljanje stručne prakse odabrat će uzimajući u obzir težinski prosjek ocjena.

Zainteresirane studente molimo da pošalju životopis i motivacijsko pismo voditeljici Službe za profesionalnu orijentaciju i savjetovanje studenata Dariji Vučijević na e-mail: daria.vucijevic@unidu.hr do 22. travnja 2017.