Sudionici međunarodne konferencije u Cavtatu posjetili Sveučilište

10.04.2017, 10:58:00

Sudionici međunarodne konferencije “Integration and Desintegration of European Union: The European Perspective for South East Europe, koja se krajem proteklog tjedna održala u Cavtatu u organizaciji njemačke zaklade Friedrich Ebert, u subotu, 8. travnja 2017., posjetili su Sveučilište.

Skupinu od trideset znanstvenika, članova i dužnosnika Europskog parlamenta te političara iz desetak zemalja Europske unije i triju zemalja kandidatkinja za članstvo u EU s područja jugoistočne Europe, u ime Sveučilišta, pozdravio je pročelnik Odjela za komunikologiju izv. prof. dr. sc. Pero Maldini, koji ih je upoznao sa strukturom, razvojem i mogućnostima Sveučilišta u Dubrovniku.

Tom prigodom, gosti su obišli zgradu Sveučilišnog kampusa, posebice Odjel za komunikologiju, gdje su se upoznali s programom i radom tog odjela te s radom dvaju sveučilišnih medija: Unidu radija i Unidu televizije. Posjet je završen prigodnim domjenkom.