DAAD stipendije

17.05.2017, 15:09:15

Dragi studenti, u ponedjeljak 22. svibnja nam na sveučilište dolazi gđa Larissa Holz DAAD-lektorica na odsjeku za germanistiku Sveučilišta u Zadru. Gda Holz dolazi predstaviti različite stipendije koje nudi Njemačka služba za razmjenu studenata i znanstvenika DAAD (inače najveća organizacija za razmjenu studenata i znanstvenika na svijetu). Radi se o:

- stipendijama za ljetni tečaj njemačkog jezika (uvjet je predznanje jezika na razini A2)
- stipendjama za diplomski/postdiplomski studij u Njemačkoj (na engleskom ili njemačkom jeziku)
- stipendijama za kratake ili duže boravke u Njemačkoj u sklopu znanstvenog istraživanja

Informativno predavnje će se održati u ponedjeljak u 11 sati u zgradi Ćira Carića točnije u malom amfitetru. Sigurni smo da ćete prepoznati vrijednost ovakakvih događanja koje organiziramo za Vas. Naime, osim što Vam odlazak na studij ili usavršavanje u inozemstvo pomaže u osobnom razvoju predstvalja i velika prednost prilikom zapošljavanja. Vidimo se u ponedjeljak u 11 u malom amfiteatru na adresi Ćira Carića 4.