Nastupno predavanje dr. sc. Danijele Jemo

01.06.2017, 15:20:43

U skladu s Odlukom o obliku i načinu provedbe nastupnog predavanja za izbor u znanstveno– nastavna zvanja, umjetničko-nastavna zvanja i nastavna zvanja („Narodne novine“ br. 129/05.) i Odlukom Senata donesenom na 141. sjednici održanoj 25. svibnja 2017., obavještavaju se svi nastavnici i studenti, da će u sklopu redovite nastave pred studentima, nastavnicima i Povjerenstvom za ocjenu nastupnog predavanja nastupno predavanje održati dr. sc. Danijela Jemo. Tema nastupnog predavanja je Dokumentiranje konzervatorsko-restauratorskog postupka na tekstilnim predmetima. Nastupno predavanje održat će se u središnjoj zgradi sveučilišnog Kampusa, na adresi Branitelja Dubrovnika 41, u učionici broj 110 u petak, 9. lipnja 2017. s početkom u 9.30 sati.