Rektor Sveučilišta u Pardubicama, Republika Češka, u posjeti Sveučilištu

19.09.2017, 11:34:15

Rektor Sveučilišta u Pardubicama iz Republike Češke prof. ing. Miroslav Ludwig i dekan Fakulteta za restauraciju msc. Karol Bayer posjetili su 18. rujna 2017. Sveučilište u Dubrovniku. Sastali su se sa rektorom Sveučilišta prof. dr. sc. Nikšom Burumom, prorektorom za znanost i međunarodnu suradnju izv. prof. dr. sc. Martinom Lazarom, pročelnicom Odjela za umjetnost i restauraciju doc. dr. sc. Sanjom Žaja Vrbica, doc. dr. sc. Kristinom Kojan i voditeljicom Službe za međunarodnu odnose i istraživačke projekte  Sandrom Memunić. Na sastanku, održanom u Rektoratu Sveučilišta, razgovaralo se mogućnostima suradnje dvaju sveučilišta, posebice u području restauracije i konzervacije. Predstavnici Sveučilišta u Pardubicama posjetili su i Odjel za umjetnost i restauraciju u Sveučilišnom kampusu.