Studenti preddiplomskog studija Nautika obranili završni rad

21.09.2017, 19:37:14

Antun Anić, student preddiplomskog studija Nautika, obranio je 21. rujna završni rad „Konstrukcija i stabilnost kontejnerskih brodova“ i stekao titulu sveučilišni prvostupnik inženjer pomorskog prometa nautičkog smjera, s kraticom: univ. bacc. ing. naut. Čestitamo!

Marko Carević, student preddiplomskog studija Nautika, obranio je 21. rujna završni rad „Luka Ploče“ i stekao titulu sveučilišni prvostupnik inženjer pomorskog prometa nautičkog smjera, s kraticom: univ. bacc. ing. naut. Čestitamo!

Stjepan Leon Đerek, student preddiplomskog studija Nautika, obranio je 21. rujna završni rad „Luke i terminali za prihvat brodova za kružna putovanja“ i stekao titulu sveučilišni prvostupnik inženjer pomorskog prometa nautičkog smjera, s kraticom: univ. bacc. ing. naut. Čestitamo!

Nikola Gavranić, student preddiplomskog studija Nautika, obranio je 21. rujna završni rad „Pakiranje tereta u kontejnere“ i stekao titulu sveučilišni prvostupnik inženjer pomorskog prometa nautičkog smjera, s kraticom: univ. bacc. ing. naut. Čestitamo!

Bruno Jelić, student preddiplomskog studija Nautika, obranio je 21. rujna završni rad „Prijevoz teških tereta morem s osvrtom na Atlant Heavy Lift i M/B Gruž“ i stekao titulu sveučilišni prvostupnik inženjer pomorskog prometa nautičkog smjera, s kraticom: univ. bacc. ing. naut. Čestitamo!

Eduard Schirmer-Ružić, student preddiplomskog studija Nautika, obranio je 21. rujna završni rad „Dinamičko pozicioniranje“ i stekao titulu sveučilišni prvostupnik inženjer pomorskog prometa nautičkog smjera, s kraticom: univ. bacc. ing. naut. Čestitamo!

Vid Žmirić, student preddiplomskog studija Nautika, obranio je 21. rujna završni rad „Kontejnerski terminali“ i stekao titulu sveučilišni prvostupnik inženjer pomorskog prometa nautičkog smjera, s kraticom: univ. bacc. ing. naut. Čestitamo!