Studenti Stjepan Bušlje, Filip Glamuzina i Dario Romanović obranili završni rad

27.09.2017, 15:28:54

Stjepan Bušlje, student preddiplomskog studija Nautika, obranio je 27. rujna završni rad „Oprema sustava tereta na tankerima za prijevoz ukapljenog plina“ i stekao titulu sveučilišni prvostupnik inženjer pomorskog prometa nautičkog smjera, s kraticom: univ. bacc. ing. naut. Čestitamo!

Filip Glamuzina, student preddiplomskog studija Nautika, obranio je 27. rujna završni rad „Razvoj porivnih strojeva i alternative sadašnjice“ i stekao titulu sveučilišni prvostupnik inženjer pomorskog prometa nautičkog smjera, s kraticom: univ. bacc. ing. naut. Čestitamo!

Dario Romanović, student preddiplomskog studija Nautika, obranio je 27. rujna završni rad „Opasnost kod prijevoza tekućih tereta“ i stekao titulu sveučilišni prvostupnik inženjer pomorskog prometa nautičkog smjera, s kraticom: univ. bacc. ing. naut. Čestitamo!