Studenti preddiplomskog studija Nautika obranili završni rad

28.09.2017, 16:14:58

Mato Buconić, student preddiplomskog studija Nautika, obranio je 28. rujna završni rad „Modeli upravljanja luka i financiranje lučke gradnje“ i stekao titulu sveučilišni prvostupnik inženjer pomorskog prometa nautičkog smjera, s kraticom: univ. bacc. ing. naut. Čestitamo!

Luka Ćulić, student preddiplomskog studija Nautika, obranio je 28. rujna završni rad „Održivi razvoj luka“ i stekao titulu sveučilišni prvostupnik inženjer pomorskog prometa nautičkog smjera, s kraticom: univ. bacc. ing. naut. Čestitamo!

Ante Džamarija, student preddiplomskog studija Nautika, obranio je 28. rujna završni rad „Međunarodne konvencije o prijevozu robe morem“ i stekao titulu sveučilišni prvostupnik inženjer pomorskog prometa nautičkog smjera, s kraticom: univ. bacc. ing. naut. Čestitamo!

Antonio La Volpicella, student preddiplomskog studija Nautika, obranio je 28. rujna završni rad „Ekonomika brodarstva masovnih tereta“ i stekao titulu sveučilišni prvostupnik inženjer pomorskog prometa nautičkog smjera, s kraticom: univ. bacc. ing. naut. Čestitamo!

Jakov Musladin, student preddiplomskog studija Nautika, obranio je 28. rujna završni rad „Menadžment brodova u morskom brodarstvu kompanijama upraviteljima brodova“ i stekao titulu sveučilišni prvostupnik inženjer pomorskog prometa nautičkog smjera, s kraticom: univ. bacc. ing. naut. Čestitamo!

Dinko Tentor, student preddiplomskog studija Nautika, obranio je 28. rujna završni rad „Svojstva i opasnosti ukapljenih plinova“ i stekao titulu sveučilišni prvostupnik inženjer pomorskog prometa nautičkog smjera, s kraticom: univ. bacc. ing. naut. Čestitamo!

Roberto Ugrina, student preddiplomskog studija Nautika, obranio je 28. rujna završni rad „Tržište i trendovi cruisinga“ i stekao titulu sveučilišni prvostupnik inženjer pomorskog prometa nautičkog smjera, s kraticom: univ. bacc. ing. naut. Čestitamo!