Nastupno predavanje Tonćija Vicelića

10.10.2017, 14:43:04

U skladu s Odlukom o obliku i načinu provedbe nastupnog predavanja za izbor u znanstveno–nastavna zvanja, umjetničko-nastavna zvanja i nastavna zvanja, člankom 95. Zakona o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju, te Odlukom Senata donesenom na 142. sjednici održanoj 18. srpnja 2017., obavještavaju se svi nastavnici i studenti, da će tijekom redovite nastave pred studentima i nastavnicima Odjela za ekonomiju i poslovnu ekonomiju Sveučilišta u Dubrovniku, i Povjerenstvom za ocjenu nastupnog predavanja, predavanje održati Tonći Vicelić.

Tema nastupnog predavanja je „Financiranje poslovanja posredstvom financijskih tržišta“. Predavanje će se održati u četvrtak, 19. listopada 2017., u 12 sati u dvorani B-3 Odjela za ekonomiju i poslovnu ekonomiju, Sveučilišta u Dubrovniku, na adresi Lapadska obala 7.