Nastupna predavanja dr. sc. Jasenke Maslek i dr. sc. Kristine Puljizević

18.10.2017, 13:55:22

U skladu s Odlukom o obliku i načinu provedbe nastupnog predavanja za izbor u znanstveno– nastavna zvanja, umjetničko-nastavna zvanja i nastavna zvanja i Odlukom Senata donesenom na 142. sjednici održanoj 18. srpnja 2017., obavještavaju se svi nastavnici i studenti, da će u sklopu redovite nastave pred studentima, nastavnicima i Povjerenstvom za ocjenu nastupnog predavanja, nastupno predavanje održati dr. sc. Jasenka Maslek. Tema nastupnog predavanja je Utjecaj pomorskoga kapitala na promjenu vlasničke strukture i otkup od kmetstva na pelješkoj župi u 19. stoljeću, a održat će se u Sveučilišnom Kampusu, u učionici broj 116, u srijedu, 25. listopada 2017., u 19 sati.

U skladu s Odlukom o obliku i načinu provedbe nastupnog predavanja za izbor u znanstveno– nastavna zvanja, umjetničko-nastavna zvanja i nastavna zvanja („Narodne novine“ br. 129/05.) i Odlukom Senata donesenom na 143. sjednici održanoj 29. rujna 2017., obavještavaju se svi nastavnici i studenti, da će u sklopu redovite nastave pred studentima, nastavnicima i Povjerenstvom za ocjenu nastupnog predavanja, nastupno predavanje održati dr. sc. Kristina Puljizević. Tema nastupnog predavanja je Historijska antropologija i socijalna povijest medicine, a održat će se u Sveučilišnom kampusu, u učionici broj 116, u srijedu, 25. listopada 2017., u 18 sati.