08.11.2017, 12:40:28

Otvoren je natječaj za DART - doktorski program za računovodstvo, reviziju i oporezivanje koji će se odvijati na Sveučilištu u Grazu i Sveučilištu u Beču.

DART je specijaliziran za područje računovodstva, revizije i oporezivanja s naglaskom na istraživanjima temeljenim na ekonomiji i  kvantitativnim metodama.

DART je zajednički doktorski program dviju najvećih austrijskih sveučilišta, smještenih u Grazu i Beču. Program se u potpunosti odvija na engleskom jeziku i obuhvaća sva glavna područja iz računovodstva:

• financijsko računovodstvo,
  •  računovodstvo menadžmenta,
  • reviziju,
  • oporezivanje i
  • korporativno upravljanje.

DART nudi poticajno okruženje za učenje i istraživanje i pruža financijsku potporu istaknutim studentima iz cijelog svijeta koji traže karijeru u vodećim akademskim institucijama.

Studenti koji dobiju DART stipendiju imaju punu financijsku potporu.

Prijave se zaprimaju do 31. ožujka 2018. godine.

Više informacija možete pronaći na: http://www.dart.ac.at  i u privitku.

Kontakt osoba je Birgit Beinsen (birgit.beinsen@uni-graz.at).