ASIC - Adria Student Innovation contest 2018

29.11.2017, 10:27:57

Studenti završnih godina preddiplomskih studija i studenti diplomskih studija – otvorene su prijave za studentski natječaj ASIC -  Adria Student Innovation contest 2018.

Što je ASIC?

ADRIA – Natječaj je međunarodni no tema je uvijek vezana uz Adria regiju.
STUDENT – Studenti su najjači mogući pokretači inovacija, projekata i proizvoda nove generacije.
INNOVATION – Inovacija je primjena nove i poboljšane ideje, postupka, dobra, usluge i/ili procesa koja u primjeni donosi nove koristi ili kvalitetu.
CONTEST – Natječaj se organizira kako bi se najbolje ideje i timovi prezentirali stručnjacima iz struke.

Zadatak natječaja je osmisliti i razviti projekt s temom „novi hotelski brend“, a više o natječaju može se pročitati ovdje. Timovi studenata mogu se sastojati od 3 do 6 članova, a prijave su otvorene do 1. prosinca 2017. Projekt mora uključivati: istraživanje tržišta, prijedlog novog hotelskog brenda i marketinški plan za pet godina. Također, projekti moraju biti prijavljeni na engleskom jeziku.