GoEuro Stipendije za studij u Europi

17.01.2018, 09:06:55

ROK ZA PRIJAVU: 31.01.2018.

KONTAKT INSTITUCIJA: GoEuro

RAZINA STUDIJA: preddiplomski studij, diplomski studij, poslijediplomski studij, postdoktorski studij, kraći studijski program

PODRUČJE STUDIJA: nije definirano

MJESTO STUDIJA: Europa

Planirate 2018. godine studirati u EU i tražite stipendiju koja će vam pomoći financirati razmjenu?

GoEuro dodjeljuje 10 stipendija od 2000 Eura u svrhu poticanja putovanja po Europskom kontinentu!

UVJETI

Kvalificirani su samo programi studiranja u inozemstvu u zemljama EU i /ili zemljama Schengenskog područja

Studenti moraju biti upisani u koledž ili sveučilišni program u akademskoj godini 2017./2018.

Studenti su dužni provjeriti da li njihovo sveučilište ili fakultet ima pravo na stipendiju. Ukoliko njihove matične ustanove nema u sustavu , mogu se obratiti college@goeuro.com da ju sami unesu.

Prijavnicu i više informacija možete naći na službenim stranicama.