Ukrcaj na brod - asistenti i kadeti

26.01.2018, 11:07:49

Zorović Maritime Services je visoko specijalizirana i pouzdana tvrtka u upravljanju brodskim posadama i regrutiranje pružajući prilagođene usluge klijentima, koristeći iskusno i kvalificirano osoblje za sigurno i učinkovito upravljanje svojim brodom.

Zapošljava pomorce za sve vrste teretnih brodova. Bavi se naftnim, kemijskim i plinskim tankerima i osobljem za industriju nafte i plina s više od 2000 časnika i posade razmještene godišnje.

Traže se asistenti na tankerima. Potrebna je diploma pomorskog fakulteta.

Thome Ship Management jedna od svjetski vodećih kompanija u pomorskom sektoru već godinama djeluje u Hrvatskoj i regiji preko svog regionalnog ureda u Zadru, zapošljavajući na brodovima veliki broj pomoraca Hrvatske i regije.

Traže se asistenti i kadeti na tankerima. Nije potrebna diploma pomorskog fakulteta.

Za više informacija javiti se u Studentsku referadu Pomorskog odjela.

Kontakt broj: 020 445 714

Mail: nikica.antunica@unidu.hr