Zimski ispitni rok - Rezultati ispita „Ekspertni sustavi u pomorstvu“ i prijedlozi konačnih ocjena

30.01.2018, 10:46:41

Studenti koji prihvaćaju predloženu ocjenu trebaju prijaviti ispit kako bi se u sustavu ISVU mogla evidentirati ocjena. Za studente koji imaju klasičan indeks termin upisa ocjene bit će objavljen na sustavu Merlin. Studenti koji nisu zadovoljni s predloženom ocjenom i žele ponovo polagati ispit trebaju ocjenu odbiti mailom: ivona.zakarija@unidu.hr najkasnije do srijede 7. veljače 2018. godine.

Studenti koji su položili kolegij na redovnom ispitnom roku obavezni su upisati ocjenu na tom ispitnom roku. U suprotnom, automatski se podrazumijeva da studenti odbiju predloženu ocjenu i kompletan ispit mora polagati ponovo.

Za sva pitanja, upite i nejasnoće slobodno kontaktirajte mr. sc. Ivonu Zakariju putem maila: ivona.zakrija@unidu.hr, na telefon  020 445 742 ili u terminu konzultacija, utorkom  u 12:00 sati, ured D13.