Svečano promovirani diplomirani studenti

19.02.2018, 10:14:54

Svečane promocije prvostupnica/prvostupnika, magistra/magistara struke, diplomiranih medicinskih sestara i tehničara te sveučilišnih specijalista Sveučilišta u Dubrovniku upriličilo se u Hotelu Valamar Lacroma 16. veljače 2018.

U 10 sati održala se svečana promocija prvostupnica i prvostupnika Pomorskog odjela, Odjela za ekonomiju i poslovnu ekonomiju, Odjela za elektrotehniku i računarstvo, Odjela za akvakulturu, Odjela za komunikologiju, Odjela za umjetnost i restauraciju i stručnog studija Sestrinstvo.

U 13 sati održala se svečana promocija magistra i magistara struke Pomorskog odjela, Odjela za ekonomiju i poslovnu ekonomiju, Odjela za elektrotehniku i računarstvo, Odjela za akvakulturu, Odjela za komunikologiju, Odjela za umjetnost i restauraciju, diplomiranih medicinskih sestara i tehničara te sveučilišnih specijalista Sveučilišta u Dubrovniku.

Ukupno je promovirano 180 prvostupnika, 110 magistara struke, 11 diplomiranih medicinskih sestara i tehničara te 3 sveučilišna specijalista.

Na svečanim promocijama nagradili su se najbolji studenti Rektorovom nagradom i diplomama cum laude i summa cum laude.

Nagrađeni studenti su:

ODJEL ZA EKONOMIJU I POSLOVNU EKONOMIJU

1. Ivana Čučuk, diplomski studij Poslovna ekonomija, smjer Marketing - 4.944, diploma summa cum laude

Ivana Čučuk, diplomski studij Poslovna ekonomija, smjer Marketing - 4.944, Rektorova nagrada za najbolji uspjeh na Odjelu u akademskoj 2016./2017.

2. Ana Pušić, diplomski studij Poslovna ekonomija, smjer Marketing - 4.943, diploma summa cum laude

3. Ante Zdilar, diplomski studij Poslovna ekonomija, smjer Međunarodna trgovina - 4.933, diploma summa cum laude

4. Marijana Asturić, diplomski studij Poslovna ekonomija, smjer Turizam - 4.829, diploma summa cum laude

5. Lea Dražeta, preddiplomski studij Poslovna ekonomija, smjer Turizam - 4.759 , diploma cum laude

6. Matea Vukić, diplomski studij Poslovna ekonomija, smjer Marketing - 4.562, diploma cum laude

POMORSKI ODJEL

1. Maro Bošnjak, diplomski studij Pomorstvo – 4,369, Rektorova nagrada za najbolji uspjeh na Odjelu u akademskoj 2016./2017.

ODJEL ZA ELEKTROTEHNIKU I RAČUNARSTVO

1. Vicko Prkačin, diplomski studij Elektrotehničke i komunikacijske tehnologije u pomorstvu - 5.000, diploma summa cum laude

Vicko Prkačin, diplomski studij Elektrotehničke i komunikacijske tehnologije u pomorstvu - 5.000, Rektorova nagrada za najbolji uspjeh na Odjelu u akademskoj 2016./2017.

ODJEL ZA AKVAKULTURU

1. Fran Nekvapil, diplomski studij Marikultura - 4.821, diploma summa cum laude

Fran Nekvapil, diplomski studij Marikultura - 4.821, Rektorova nagrada za najbolji uspjeh na Odjelu u akademskoj 2016./2017.

2. Tea Ćurković, diplomski studij Marikultura - 4.757, diploma cum laude

3. Tifani Kusovac, diplomski studij Marikultura - 4.694, diploma cum laude

4. Ana Čoko, diplomski studij Marikultura - 4.622, diploma cum laude

5. Marijana Parmać, preddiplomski studij Akvakultura - 4.564, diploma cum laude

ODJEL ZA KOMUNIKOLOGIJU

1. Monika Cverlin, diplomski studij Mediji - 4.900, diploma summa cum laude

Monika Cverlin, diplomski studij Mediji - 4.900, Rektorova nagrada za najbolji uspjeh na Odjelu u akademskoj 2016./2017.

2. Marta Takahashi, diplomski studij Odnosi s javnostima - 4.902, diploma summa cum laude

3. Marijana Njirić, diplomski studij Odnosi s javnostima - 4.833, diploma summa cum laude

4. Ivona Begušić, diplomski studij Odnosi s javnostima - 4.775, diploma cum laude

5. Matea Suton, diplomski studij Odnosi s javnostima - 4.650, diploma cum laude

6. Kristina Đuraš, diplomski studij Mediji - 4.625, diploma cum laude

7. Nina Mijoč, diplomski studij Odnosi s javnostima - 4.570, diploma cum laude

ODJEL ZA UMJETNOST I RESTAURACIJU

1. Andrea Vlaisavljević, diplomski studij Restauracija i konzervacija - 4.933, diploma summa cum laude

Andrea Vlaisavljević, diplomski studij Restauracija i konzervacija - 4.933, Rektorova nagrada za najbolji uspjeh na Odjelu u akademskoj 2016./2017.

2. Tina Cvjetković , diplomski studij Restauracija i konzervacija - 4.886, diploma summa cum laude

3. Hrvoje Smoljan, preddiplomski studij Restauracija i konzervacija - 4.700, diploma cum laude

4. Irma-Maria Dropulić, preddiplomski studij Restauracija i konzervacija - 4.696, diploma cum laude

SPECIJALISTIČKI DIPLOMSKI STRUČNI STUDIJ KLINIČKO SESTRINSTVO