Poziv studentima za posjet agenciji Direct booker

16.03.2018, 12:30:13

Služba za profesionalnu orijentaciju i savjetovanje studenata organizira posjet agenciji Direct booker (Vukovarska 9) u srijedu, 28. ožujka 2018., u 10 sati.  Sudjelovanje pruža priliku studentima da, kroz prezentaciju i  obilazak Agencije, doznaju sve o poslovanju najbrže rastuće agencije u regiji za privatni smještaj. Kroz razgovor s potencijalnim poslodavcem studenti će dobiti informacije „iz prve ruke“ i obogatiti svoje teorijsko znanje onim iz prakse, a čut će i o mogućnostima prakse i zapošljavanja, i to u okviru programa „S faksa na posao“. Posjet je namijenjen studentima Odjela za ekonomiju i poslovnu ekonomiju. Posebno pozivamo studente završnih godina preddiplomskoga i studente diplomskih studija da se prijave, s obzirom na njihov skori ulazak na tržište rada.

Broj sudionika je ograničen.

Zainteresirani studenti trebaju se prijaviti do 21. ožujka na e-mail: karijere@unidu.hr.